Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4 2,8] nie odpala auto ani na gazie ani na benzynie!!

Wszystko co dotyczy instalacji lpg dla wszystkich modeli z silnikami benzynowymi a6 i a7.
ODPOWIEDZ
kosmox777
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 09 lip 2010, 01:02
Lokalizacja: trójmiasto

[a6 c4 2,8] nie odpala auto ani na gazie ani na benzynie!!

Post autor: kosmox777 » 15 sie 2010, 16:06

w czwartek odebrałem auto od gazownika stag 300+ ,valtek , dziś rano podchodzę do auta i nie mogę odpalić , pomyślałem że imobilaiser lub klucz się rozkodował, próbowałem odpalać kilka dobrych minut i nic wkońcu odłączyłem minus od akumulatora i odpalił. Zrobiłem ok. 90-100km po 2 godzinach odpalam i normalnie jedzie, podjeżdżam na stacje benzynową i znowu nie mogę odpalić. Odpalałem przez ponad 10min kilka razy i nic odłączałem minus od aku jak rano kilka razy i tez nie odpalił! Zadzowniłem do gościa od gazu i mówi czy iskra jest? Tego nie wiem i czekam jutro na mechanika z mojej wiedzy to podobno wymiana świec , co jutro się odbędzie zresztą , czy ktoś może pomóc miał może podobny problem

sojer8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:06
Lokalizacja: Koło - Wielkopolska

Post autor: sojer8 » 25 sie 2010, 15:13

Jeżeli auto chodziło bez problemu na benzynie przed założeniem lpg to znaczy ze gazownik coś źle skonfigurował albo podłączył się tam gdzie nie trzeba. Koledze w a4 1.8t tak gazownik zrobil że końcówka w sterowniku silnika się upaliła i nie podawał sygnału na cewke jak i na instalacje. Myśle ze możesz mieć podobny problem. ja mam staga i auto śmiga bez problemu

kosmox777
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 09 lip 2010, 01:02
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: kosmox777 » 26 sie 2010, 19:24

jestem laikiem załozyłem gaz i auto nie odpala brak iskry pompa nie pracuje auto się nie odzywa w serwisie rozkładają ręce

sojer8
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:06
Lokalizacja: Koło - Wielkopolska

Post autor: sojer8 » 19 lis 2010, 08:55

I jak kolego uporałeś się z tym tematem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6/A7 - LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga