Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[100 C4]Nie działa zapalniczka

Elektryka
ODPOWIEDZ
Gregor1890
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:27
Lokalizacja: Strzyżów

[100 C4]Nie działa zapalniczka

Post autor: Gregor1890 » 25 lis 2009, 17:15

Witam posiadam auto takie jak w podpisie i ostanim czasem przestała działaś zapalniczka z tyłu po prostu z dnia na dzień (tak mi się wydaje) rozkręciłem ten panel miedzy fotelami i tak prąd nie dochodzi (bezpieczniki dobre z przodu zapalniczka chodzi) i kable tak jak by wchodzą pod tą wykładzinkę i idą na tyłu auta co to może być może jest jakiś jeszcze inny bezpiecznik który nie jest w skrzynce po lewej czy może jakaś inna możliwość czekam na odpowiedz pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 17:33 przez Gregor1890, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mariusz-MN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 296
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:15
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mariusz-MN » 25 lis 2009, 17:30

Witam. Nie wiem dokladnie czy w C4 jest podobnie jak w C5 ale za te tylne gniazda 12V odpowiada dodatkowy bezpiecznik ktory znajduje sie za lub obok szyny przekaznikow pod kolumną kierownicy. Musisz zdobyc schemat bezpiecznikow oraz przekaznikow do twojego modelu i tam wszystko bedzie., ale tak jak mowie jest dodatkowy bezpiecznik zapalniczki "ukryty" za kierownica. Pozdrawiam

Gregor1890
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:27
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Gregor1890 » 28 lis 2009, 13:47

kolego nie znalazłem nic takiego żadnych bezpieczników pod kierownicą jedyne jakie są to z boku deski rozdzielczej wszystkie sprawne są wiec co to może być. Już nie wiem czy ciągnąć prąd od tej zapalniczki z tyłu czy co.

I jest nowa informacja brat się przyznał ze jak wyjmował kiedyś wtyczke od cb to została ta końcówka i pewnie ona zwarła i wywaliło bezpiecznik tylko jaki i gdzie on się znajduje

zbychu88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 78
Rejestracja: 03 paź 2008, 17:47
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle

Post autor: zbychu88 » 29 lis 2009, 16:26

Kolego zobacz pod maska w gornym rogu od strony kierowcy pod pokrywa bezpiecznikow czy przekaznikow tam znajduje sie pare bezpiecznikow i jest tez tam bezpiecznik od zapalniczki. Ostatnio tez mi zostala wtyczka w zapalniczce i wywalilo mi bezpiecznik wiec kolega mi pokazal ze to tam sa te bezpieczniki ,wymienilem i po problemie. Zwarcie mi zrobilo w zapalniczce z przodu a 2 zapalniczki mi nie dzialaly,bezpiecznik wymieniony problemu nie ma :) Pozdrawiam

Gregor1890
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:27
Lokalizacja: Strzyżów

Post autor: Gregor1890 » 30 lis 2009, 16:39

kolego sprawdzałem bezpieczniki w tej skrzynce ale tam posiadam tylko 4 bezpieczniki każdy chyba 30A i każdy sprawny i jeszcze jest tam 3 przekażniki i wtyczki do vaga posprawdzałem te bezpieczniki i jak zapalniczka nie chodziła tak nie chodzi

[ Dodano: 2009-12-08, 20:25 ]
doszedłem do wniosku ze nie będę się dalej męczył z tym

Mogę podłączyć równolegle przodnią z tylną zapalniczką ? nie będzie paliło bezpieczników ? będę używał tam tylko jakieś ładowarki do tel i ładowarkę gps

Z kąt najlepiej wziąść zasilanie do cb chciałbym najlepiej pociągnąć z skrzynki bezpieczników ale nie wiem pod co się podłączyć żeby nie wystąpiły zakłucenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga