Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.5 TDi AFB]

Elektryka
ODPOWIEDZ
pet1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 57
Rejestracja: 04 paź 2009, 13:43
Lokalizacja: mysłowice

[A6 C5 2.5 TDi AFB]

Post autor: pet1 » 12 paź 2009, 19:57

Mam problem ze sterownikiem ABS symbol pompy 8E0 614 111 AH a takie 2 na allegro...
Może znacie jakiegoś speca od naprawy na śląsku a może zamienny symbol?
prosze o rade...
objawy- swiecąca kontrolka ABS- i czerwony znak hamulców na fisie-20 km normalnie- 100 świeci albo odwrotnie.Czasami zanikająca kontrolka ABS zapala kontrolke ASR.
Czujniki ABS z przodu nowe- tył - sprawdzone.Takie objawy opisują wszyscy spece od sterowników na allegro.Chętnie zrobiłbym na poczekaniu ale na śląsku nie znam, a najbliższy polecany tu na forum to Zielona Góra
Ostatnio zmieniony 13 paź 2009, 20:54 przez pet1, łącznie zmieniany 1 raz.
350 tyś bez awarii- tylko w audi

Awatar użytkownika
piotrekkawa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 240
Rejestracja: 30 cze 2008, 14:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piotrekkawa » 14 paź 2009, 15:05

Opisywałem to już,tyle,że mi robił to koleś mieszkający blisko mnie. Proponuję poszukac dobrego elektronika. Powiedz,że zostały przerwane połączenia tych cieńkich,włosowatych przewodów. Jeżeli ma miernik i wprawną rękę to polutuje to bez problemu. Powinno się udać,ponieważ jest to uszkodzenie w pewnym sensie mechaniczne. Nie ma potrzeby jakiegokolwiek podłączania specjalnej aparatury. Lupa,dobra lutownica i pewna ręka. <ok>

[ Dodano: 2009-10-14, 15:13 ]
Tylko demontaż sterownika wymaga trochę zręczności,żeby czegoś nie urwać. Trzeba odkręcić sterownik od rozdzielacza(torxy) i uważaj na wtyczkę zieloną pod samym sterownikiem. Może przeszkadzać zbyt mała przestrzeń,ale daje się wyciągnąć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga