Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2,5 TDI V6 150KM] przesunieta skrzynia ?

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Fluz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2009, 00:41
Lokalizacja: O-ca

[A6 C5 2,5 TDI V6 150KM] przesunieta skrzynia ?

Post autor: Fluz » 17 sie 2009, 01:11

Witam mam problem poniewaz mam zamiar kupic A6 i mam juz upatrzona lecz jest jeden mankament ktory mnie martwi i dlatego jeszcze wstrzymuje sie od jej kupna. Chodzi o to ze skrzynia jest jakby przesunieta, mianowicie biegi 2,4,6 po wrzuceniu ktoregos z tych biegow drazek zmiany biegow jest w pozycjiu prawie takiej w ktorej normalnie w innych a6 jest luz i tak samo luz jest tam gdzie normalnie znajduja biegi 1,3,5 a znow te biegi 1,3,5 po ich wrzuceniu drazek wchodzi prawie w klimatronik. Dodam ze biegi wchodza lekko i nic nie zgrzyta nic nie wyskakuje i teraz pytanie co jest nie tak z ta skrzynia ? czy ewentualna naprawa byla by kosztowna ? dodam ze auto jest lekko uszkodzone z przodu ( maska, zderzak, wzmocnienie zderzaka, chlodnica klimy, lewy blotnik i lewa lampa) podluznice cale tak wiec uszkodzenia nie sa az tak duze zeby przesunelo skrzynie ? a moze jednak ?

Cin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 348
Rejestracja: 01 sie 2009, 19:19
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: LLB, SK, WA

Post autor: Cin » 18 sie 2009, 09:07

Musisz zajrzeć pod audi i zobaczyć co z poduszkami ja miałem kiedyś tak w passacie b5 ze mi łapy popękały ponieważ na silniku poduszki maja bezwładność większa a skrzynia dostaje cały ciężar silnika i albo poduszka siada albo łapa. Ja spawałem łapy bo nie mogłem nigdzie kupić a nowe ceny z kosmosu. Pozdrawiam
Przyjrzyj się dokładnie podłużnicom czy nie są trochę skrzywione

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga