Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5]problem z centralnym 2,4 v6

Elektryka
ODPOWIEDZ
gracus85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2008, 19:08
Lokalizacja: Oświęcim

[A6 C5]problem z centralnym 2,4 v6

Post autor: gracus85 » 27 wrz 2008, 13:20

Witam. Mój problem zaczął sie jakiś miesiąc temu. Mianowicie chciałem wymienić baterie w pilocie i rozebrałem go, żeby zobaczyć jakie mam kupić (i najprawdopodobniej wsadziłem za 1 razem na odwrót ). Podeszłem pod auto i pilot nie działał. Wsadziłem je prawidłowo i też nie działał. Po otworzeniu drzwi włączał sie alarm. Teraz otwieram auto tylko bagażnikiem bo centralka przestała działać w drzwiach, tylko bagażnik i przycisk na drzwiach oraz alarm i kierunki też już nie działają.

Byłem u elektromechanika i rozłożył rece. Podobno pilota widzi, ale nie działa ani alarm ani centralka. Moje pytanie jest takie: Czy ktoś miał taki problem i za co sie mam zabrać???

Gdzie znajduje sie centrala w audi a6 2,4 v6 5v ?

Nazywaj tematy zgodnie z regulaminem.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2008, 17:31 przez gracus85, łącznie zmieniany 1 raz.

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 27 wrz 2008, 17:07

mam podobny problem , grzebalem przy radiu i chyba jakas zwarka byla:/ pilot musial sie rozkodowac, ale tak ze nie dzilaja mi oba. Jak dojdziesz do tego co z tym to napisz na forum, to dosc czesty problem jak widze. Pozdro

gracus85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2008, 19:08
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: gracus85 » 30 wrz 2008, 17:15

dzieki czytałem ten temat umnie nie działa

Bolszakoof

Post autor: Bolszakoof » 30 wrz 2008, 18:21

Panowie bylem juz raz na VAGu z tymi kluczami i nic, oba nadal nie dzialaja, wczoraj pojechalem do elektryka i połaczył mnie pod komputer, program o nazwie VW TOOLS czy cos takiego,
wyskoczyly 3 błedy:

Opened via crash signal i 2 błedy kluczyka : keys 1 i keys 2

po wykasowaniu nic sie dalej nie dzieje.

Klucze widza siebie nawzajem, bo jak jeden byl w stacyjce a drugim zamykalismy drzwi to migaja swiatła awaryjne, czyli polaczenie bylo.

Moj elektryk nie wie co dalej, zaproponowal wizyte w serwisie AUDI :-/ ale nie usmiecha mi sie wydawac 1024939 $ zeby to zrobili,
Co o tym myslicie,

od razu owie ze opcje z wkładaniem kluczylka i przekrecanie, wciskanie guzików i inne magie nie daja rezultatu.

Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga