Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4 2.8 lpg] czujnik abs po raz kolejny

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
piotrasz3
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 07 lip 2009, 07:19
Lokalizacja: olsztyn

[a6 c4 2.8 lpg] czujnik abs po raz kolejny

Post autor: piotrasz3 » 13 lip 2009, 12:34

Witam
mam problem z abs em po wymianie przegubu w końcowej fazie hamowania pedał "podbija" wyczytałem chyba wszystko .Początkowo swieciła się kontrolka asr po skasowaniu błędu niby jest ok ale prykanie w pedał pozostało Wiem że chodzi ustawienie czujnika ale nigdzie nikt nie pisał jak go skubańca ruszyć siedzi twardo ani w lewo ani w prawao czy może jest jakiś patent czy pozostaje tylko młotek .
Przy okazji co oznaczają trzy sygnały dzwiękowe po włączeniu zapłonu - mam zamało płynu w wspomaganiu może to jest przyczyna .
Pozdrawiam <rotfl>

tomasss82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2009, 14:43
Lokalizacja: biłgoraj

Post autor: tomasss82 » 14 lip 2009, 15:28

Poptraktuj go WD40 z jednej i drógiej strony kilka razy. Dwa szerokie płaskie śróbokręty i podważasz. W środku są blaszki ściskające,wyczyść wszystko i ustawiaj.Nie wybijaj od środka bo zepsujesz <nono>
b3,2.3 ng quattro 88r i
a6 c4 2.6 abc quattro automat

piotrasz3
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 07 lip 2009, 07:19
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: piotrasz3 » 15 lip 2009, 07:05

dzięki tak też zrobię ale po 3 dniach pryskania narazie stoi puki co udało mi się ustawić drugi czujnik w tej samej pozycji i problem zniknął( mechanik już chciał mi zmieniać pompę abs) nie mniej jednak mam zamiar wyjąć ten czujnik
<ok>
Dla zainteresowanych czujnik powinien się dać poprostu wysunąć mnie się nie udało po pomagałem szfagrowi w passacie wyciągnąc niestety młotek plus przeinak nie dało się inaczej

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga