Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2,5TDI 99R] problem grzania tylniej szyby

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pablopila
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 20:52
Lokalizacja: piła wielkopolska

[A6 C5 2,5TDI 99R] problem grzania tylniej szyby

Post autor: pablopila » 09 lip 2009, 21:34

Witam wszystkich mój problem polega na tym iż jak kupiłem auto nie chodziło mi grzanie tylnej szyby dzisiaj rozebrałem tylna klape w moim avancie okazało się że jak dochodzi przewód z lewej i z prawej strony na obydwu jest plus ,niemam pojęcia co zrobic zeby to działało może ktoś będzie mógł mi doradzic jak to powinno byc .Dzieki wielkie

Awatar użytkownika
pablopila
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 20:52
Lokalizacja: piła wielkopolska

Post autor: pablopila » 11 lip 2009, 00:01

niestety to nic nieda tutaj wyszły większe jaja umówiłem się juz do elektryka bo poprzedni właściciel zostawił mi niezły orzech do zgryzienia normalnie niema napięcia na tylniej klapie niedziała wycieraczka,grzanie szyby,przeciwmgielne tył,podświetlanie tablic najlepsze jest to że gdy włącze przycisk podgrzewania szyby tylniej to wtedy pojawia się napięcie na wszystkich tych niedziałających rzeczach tylko ze jest plus i plus jakby masy niebyło i napięcie jest tylko jak włacze grzanie tylniej szyby .Na wtorek umówiony jestem z elektrykiem niewiem co tu wymodzi.
P.s w gumowej przelotce między jest ok niewiem co i kto tam tak namodził przed sprzedażą auta wyciągnięto zmieniare,tuner i zostawiono pare kabli luzem plus ten problem który opisuje .Troche mojej winy w tym jest bo przy zakupie byłem za bardzo napalony na fure i nie zaglądałem wszędzie więc to umknęło mojej uwadze

Awatar użytkownika
pablopila
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 07 mar 2009, 20:52
Lokalizacja: piła wielkopolska

Post autor: pablopila » 11 lip 2009, 23:24

pawelk600,
Witam jeżeli możesz to prześlij mi te schematy,ja może za dużo z nich nie zrozumie ale moze przydadzą się jak pojade do elektryka mój mail pablopila78@o2.pl Wielkie dzięki <ok>

[ Dodano: 2009-07-14, 22:33 ]
problemy z elektryką rozwiązane po za jedną rzeczą przyczyną było pare przewodów poprzerywanych teraz śmiga wszystko szyba ,wycieraczka, przeciwmgielne tył,podświetlenie rejestracji i otwieranie zamka pokrywy tylniej z pilota tylko z tym jutro jeszcze pojade na poprawke bo jest jakaś dziwna anomalia normalnie klapa otwiera się z pilota z tym że też się otwiera samoczynnie kiedy wyłącze światła jak jade na światłach wracam do domu gasze auto i światła wiadomo to wtedy samoczynnie zamek klapy się otwiera tak jakbym go z pilota otwierał, dziwna sprawa

[ Dodano: 2009-07-15, 14:03 ]
Witam dzisiaj byłem na poprawce problem rozwiązany wszystko działa niewiem co tam było bo elektryk powiedział mi że jakby zdradzał wszystkim co się dzieje to by roboty nie miał ,a zresztą mniejsza z tym najważniesze że wszystko śmiga jak należy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga