Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2001] Czy mam komputer pokladowy?

Wnętrze
ODPOWIEDZ
gomaniek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

[A6 C5 2001] Czy mam komputer pokladowy?

Post autor: gomaniek » 15 maja 2008, 21:20

witam! niedawno kupilem a6 z 2001 juz po liftingu i nie wiem czy mam komputer pokladowy ten miedzy zegarami!?? auto jest z belgi i mam ksiazke obslugi ale po belgijsku czy jakos tak! a jezeli by mial ktos jescze instrukcje obslugi a6 avant po polsku w pdf albo jekims pliku co sie da zciągnac i poczytac na kompie tez bym byl wdzieczny!?
mam jakies przyciski przy migaczu ale kompletnie nie wiem co one robia bo przelanczam ale nic sie nie dzieje!
dzieki z gory za pomoc!
Najpierw sie witamy pozniej psizemy o problemach :!: Prosze zapoznac sie z zasadami nazywania tematow :!:
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 21:31 przez gomaniek, łącznie zmieniany 2 razy.

macieja910

Post autor: macieja910 » 15 maja 2008, 21:34

Co do pytania to jezeli twoje zegary wygladaja tak jak w zalaczniku to masz komputer pokladowy, czyli FIS (system informowania kierowcy) ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

gomaniek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: gomaniek » 15 maja 2008, 21:40

no przeciez sie przywitalem! na poczatku bylo witam:-)
no przy sterowaniu lusterek nie mam zadnego przycisku jeszcze i mam taki dziwny wyswietlacz bo tylko pokazuje autko i ewentualnie jakie drzwi sa otwarte i na jakim biegu teraz jest(automat) nad tym jest jakby taki inny wyswietlacz ale jest jakby taki zaslepiony, matowy i nic sie na nim nie swieci i z przwej strony od wycieraczek nie mam tych strzalek (gora dol) wiec nie wiem niby w tych rocznikach juz byly! a z mojej belgijskiej instrukcji nic nie wynika!
a i jeszcze mam taki maly przycisk przy drzwiach od kierowcy jakby od alarmu tylko tez za bardzo nie wiem na jakiej zasadzie on dziala!

macieja910

Post autor: macieja910 » 15 maja 2008, 21:45

gomaniek witamy sie w dziale "Powitania". Zaloz tam wlasny temat z powitaniem. Z tego wynika iz nie masz pelnego komputera pokladowego, a z rocznika nic nie wynika bo byly wersja z jak i bez FISa. A ten przycisk to podejrzewam ze jest na slupku srodkowym obok fotela tak? Jezeli tak to jest to wylaczenie ochrony wnetrza (bylo na forum)

paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 474
Rejestracja: 29 kwie 2008, 18:52
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich / Leszno

Post autor: paweł » 15 maja 2008, 22:39

No i kolego gomaniek, dostales wyklad od najlepszych forumowiczow :mrgreen: mam na mysli macieja910 i Beziego Mi do nich jeszcze wieeeeele brakuje :roll:

Co do przycisku na slupku kolo fotela to zgadzam sie z macieja910, to wylacznik czujnikow ruchu we wnetrzu.
Np. jak chcesz zostawic psa w samochodzie to alarm sie nie zalaczy jak stworzonko zacznie biegac albo obgryzac ci fotele z nerwow :-D
A6 3.0 TDI Quattro, ASB, 280ps i 560nm by MR Motors na Audi Forum . :)

Awatar użytkownika
rid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2008, 19:42
Lokalizacja: Mnich/Neuss

Post autor: rid » 15 maja 2008, 23:22

mnie sie wydaje że FIS ma pełny tylko nie ma GPS dlatego nie ma pokrętła pod sterowaniem lusterkami. Jeśli sie myle to sprostujcie.

macieja910

Post autor: macieja910 » 16 maja 2008, 07:42

rid, a wiec Cie prostuje, bo sie mylisz :mrgreen:

mikita2003
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 135
Rejestracja: 28 sty 2008, 13:08
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ACK 193KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Przemysł

Post autor: mikita2003 » 16 maja 2008, 08:20

witka,dokładnie niema przełączników na manetce to niema fisa.

Awatar użytkownika
rid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2008, 19:42
Lokalizacja: Mnich/Neuss

Post autor: rid » 16 maja 2008, 08:40

a tak rzeczywiście...wczoraj za późno było jak czytałem ten temat hehe :P

gomaniek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: gomaniek » 16 maja 2008, 20:47

no ok! dokladnie na tym slupku jest! tylko na jakiej zasadzie on dziala bo jak go wlacze to sie taka mala dioda swieci a jak znowu wcisne to nie swieci! zamknolem sie w aucie i zaczalem troche sie poruszac po aucie w srodku ale nic nie wyje ani jak ta dioda sie swieci i ani jak sie nie swieci wiec nie wiem na czym to polega??!! a i koledzy wlasnie ma ktos moze taki przycis na powiedzmy odsprzedanie bo nie siedzi on idealnie tam gdzie powinien i mogo go normalnie wyciagnac bo jest tam taki maly (ząbek) ukruszony a nie chce zgubic bo tam jeszcze taka sprezynka jest i pewnie lepiej zeby mi nie wyleciala!

AsTi
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2012, 13:48
Lokalizacja: Krosno

Post autor: AsTi » 14 sie 2012, 19:22

Witam Serdecznie mam pytanko ja mam pod recznym cztery przyciski i przycisk obrotowy. Przycisk return i navi mi dziala i przycisk obrotowy tez bo wl navi wybieram itd. a przycisk menu naciskam i nic tak samo czwarty przycisk z samochodami prosze o pomoc z gory dziekuje
AsTi

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga