Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Szarpanie na niskich obrotach POMOCY !!

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
alealeksander
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2015, 23:01
Lokalizacja: Polkowice

Szarpanie na niskich obrotach POMOCY !!

Post autor: alealeksander » 01 cze 2015, 23:08

Witam, wiem że jest tego pełno w sieci ale mam taki nie typowy problem, ponieważ ostatnio wyładował mi się akumulator i po naładowaniu auto zaczeło dziwnie się zachowywać tzn. na niskich obrotach zarówno na benzynie jak i na gazie auto przy mocnym depnięciu szarpie tak jakbym za szybko ściągnął nogę ze sprzęgła. Odpiełem akumulator na 10minut.. chciałem zresetowac komputer ale problem dalej ten sam nie wiem czy moze na dłużej odpiąc aku? I tak jak mówię tak mi się auto zachowuje przy zimnym silniku bo pojechałem do sklepu i w drodze powrotnej już nie szarpało. A jutro jadę w trase dłuższą ponieważ wracam do domu na długi weekend myślicie że mogę być spokojny czy lepiej sobie odpóścić i tutaj gdzie obecnie mieszkam zostawić auto w serwisie ? Dodam jeszcze że akumulator jest raczej słaby bo np. czasem szyba tylnia mi się strasznie wolno podnosi albo wcale nie chce się podnieść a jak ładowałem na kable i sprawdzałem to zachowywała się normalnie.... A po odpaleniu na kable autem nie jeździłem w dłuższe trasy żeby się naładował.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga