Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wzmacniacz 4kanałowy na subwoofer i przednie głośniki

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Wzmacniacz 4kanałowy na subwoofer i przednie głośniki

Post autor: pantego » 28 maja 2015, 09:22

Jak w temacie, przymierzam sie do wzmacniacza 4 kanałowego, który bedzie napedzal subwoofer mostkiem na 2 kanaly a drugie dwa do napedzenia przednich glosnikow.

czy da rade cos takiego podlaczyc majac fabryczny Concert?
pytam dlatego, bo wiem ze tylne glosniki w naszych c5 i fabryczny sub jest na jakims wzmacniaczu fabrycznym, tylne beda grac lepiej na tym wzm fabrycznym czy z radia jesli przednie odejda? N oi czy da rade to zamienic jesli tak.

Pytanie kolejne to co z rca, czy podpiecie sie adapterem pod tylne glosniki nie bedzie za duza utrata jakosci?

I czy podlaczenie sie pod tylne glosniki da rade wykonac w przypadku c5, gdzie nie leca one do radia tylko do wzm fabrycznego?

Wiem, ze pytania mga sie wydac dziwne ale nie znam sie, wiec pytam ;)

mareksz77
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2013, 11:57
Lokalizacja: cieszyn

Post autor: mareksz77 » 28 maja 2015, 21:24

witaj przestaw radio tak jakbyś miał pełne bose wtedy wyjście z radia na wszystkie głośniki będziesz miał tak jakby rca, tylko że w audi tam jest i tak o ile dobrze pamiętam trochę większe napięcie niż przy typowym rca ale to nie problem bo wiele wzmacniaczy ma dość dużą
regulację wejścia musiśz tylko dobrać taki wzmacniacz.Jak coś jeszcze nie jasne to pisz bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie.

Awatar użytkownika
pantego
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 123
Rejestracja: 19 sty 2014, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pantego » 29 maja 2015, 12:31

mareksz77 pisze:witaj przestaw radio tak jakbyś miał pełne bose wtedy wyjście z radia na wszystkie głośniki będziesz miał tak jakby rca, tylko że w audi tam jest i tak o ile dobrze pamiętam trochę większe napięcie niż przy typowym rca ale to nie problem bo wiele wzmacniaczy ma dość dużą
regulację wejścia musiśz tylko dobrać taki wzmacniacz.Jak coś jeszcze nie jasne to pisz bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie.
Wzmacniacz to Crunch GPX1000.4 1000W, skrzynia do tego JBL GT5-12B 1100W

Nie mam bose, radio kaseciak concert z pokretlem na srodku.

Podpowiedzi niestety nie zrozumialem :) A co z adapterem dzieki ktoremu mozna podlaczyc sie pod tylne glosniki? Da rade tak w przypadku mojego systemu? (czyli fabrycznie tyl+fabr sub jest na jakims oddzielnym wzmacniaczu, nie z radia)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga