Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Uziemienie kabla od wzmacniacza

Car Audio
ODPOWIEDZ
Ganimedes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2014, 12:29
Lokalizacja: Bytom

Uziemienie kabla od wzmacniacza

Post autor: Ganimedes » 28 mar 2015, 23:25

Witam, przeszukałem działy ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie dziś montowałem do mojego maleństwa wzmacniacz i suba, oryginalny był ok ale potrzebuje czegoś więcej praktycznie wszystko mam już podłączone pociągnięte kable do radia i akusia teraz mam jednak dylemat z kablem uziemiającym gdzie go bezpiecznie podłączyć ? z tego co wiem to najlepiej do jakieś śruby z blachy tylko za bardzo nie widzę gdzie w bagażniku mogę taki zabieg zrobić wszystko obite jest i tutaj do Was pytanie gdzie macie podłączone swoje kable uziemiające aby nie przeszkadzały w codziennym użytkowaniu i nie walały się po bagażniku a przede wszystkim było bezpiecznie. Dodam że w kole mam butle gazową także tam chyba miejsce odpada :)
Proszę o szybkie informacje chciałbym jutro już zakończyć zabieg :>

janekfranek11
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 52
Rejestracja: 24 sie 2013, 19:42
Lokalizacja: stagard

Post autor: janekfranek11 » 29 mar 2015, 10:27

Kable zasilające wzmacniacz, najlepiej podłączyć do akumulatora , ale możesz minus spróbować przykręcić np ,( pod pas bezpieczeństwa pod kanapą ) ,lub przewiercić otworek w dogodnym miejscu i tam przykręcić kabel ,pod tylną kanapą chyba najszybciej da się to zrobić .

Ganimedes
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2014, 12:29
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Ganimedes » 30 mar 2015, 08:56

A jakieś inne miejsce nie jestem pewny czy poradzę sobie z tylną kanapą, z wierceniem też nie chciałbym majstrować że tak powiem aby niczego nie popsuć talentu to ja nie mam do takich rzeczy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga