Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] wahacze wytrzymałość, kto kiedy i za ile.

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Gintek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2014, 19:25
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Gintek » 24 lis 2014, 13:28

Wybór padł na kamokę, od razu kupiłem nowe sprężyny na przód bo na nie równościach często szorował brzuch o asfalt. Jeśli nie zapomnę to napiszę po jakim przebiegu rozsypie się to zawieszenie. A i jeszcze jedno jak myślicie 1500zl za kompletne koła 16 z alufelgami i oponami zimowymi continental około 80% bieżnika to dobra cena dodam że alu są oryginalne audi

user

Post autor: user » 27 lis 2014, 15:25

wszystko zalezy od wzrou felgi ;]
ale ogolnie zadna promocja..

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 29 lis 2014, 17:59

Gintek pisze:Wybór padł na kamokę, od razu kupiłem nowe sprężyny na przód bo na nie równościach często szorował brzuch o asfalt. Jeśli nie zapomnę to napiszę po jakim przebiegu rozsypie się to zawieszenie. A i jeszcze jedno jak myślicie 1500zl za kompletne koła 16 z alufelgami i oponami zimowymi continental około 80% bieżnika to dobra cena dodam że alu są oryginalne audi
oby długo pojeździły:)) ile skasowali za kamoke? kurcze tyle jest pisane o wahaczach z tych najtanszych najczesciej testowany jest master sport i o dziwo to jeździ:)) także po co kombinować z innymi wynalazkami, miałęm klienta któy chciał tanio, zaproponowałęm MS, stweirdził ze ok 500 zł to za drogo, mechanik mu coś za 460 zł załatwił i po niecałych 3 miesiącach reklamował:D

Awatar użytkownika
maro_stg
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 232
Rejestracja: 25 lip 2011, 23:04
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: maro_stg » 02 gru 2014, 15:40

Gintek pisze:Wybór padł na kamokę, od razu kupiłem nowe sprężyny na przód bo na nie równościach często szorował brzuch o asfalt. Jeśli nie zapomnę to napiszę po jakim przebiegu rozsypie się to zawieszenie. A i jeszcze jedno jak myślicie 1500zl za kompletne koła 16 z alufelgami i oponami zimowymi continental około 80% bieżnika to dobra cena dodam że alu są oryginalne audi

... no to długo na tym nie polatasz :)
audiczek było wiele a obecnie jest:
Chrysler 300c 5,7 V8 05r

Awatar użytkownika
metyoo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2019
Rejestracja: 29 kwie 2012, 16:08
Imię: Metyoo
Moje auto: S4 C4
Rocznik: 1993
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0 130KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: metyoo » 02 gru 2014, 21:59

Weso pisze:stweirdził ze ok 500 zł to za drogo, mechanik mu coś za 460 zł załatwił i po niecałych 3 miesiącach reklamował:D
Faktycznie, 40PLN zaoszczędził.

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 15 gru 2014, 23:41

metyoo pisze:
Weso pisze:stweirdził ze ok 500 zł to za drogo, mechanik mu coś za 460 zł załatwił i po niecałych 3 miesiącach reklamował:D
Faktycznie, 40PLN zaoszczędził.
po jakimś czasie w tej branży stweirdzam, że ludzie z internetu są dużo bardziej zdecydowani co chcą i też na sugestie i doświadczenie moje czy innych sprzedawców stawiają. Niestety zwykłęmu kowalskiemu z ulicy nie przetłumaczysz, że coś kosztuje parę zl więcej i pojeździ dużo dłużej:(. A nie daj Boże trafi Ci się wiekowy klinet pod 60-70 lat, z tymi to już wogóle nie ma gadki:)

jericho24
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 224
Rejestracja: 02 sie 2011, 10:31
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jericho24 » 06 sty 2015, 11:53

marekwroc pisze:ja swego czasu tez zaryzykowalem i zakupilem zawieszenie MS, poki co, od zamontowania przejechalem 25tys. i juz myslalem, ze ktorys wahacz gorny umarl bo strasznie zaczelo cos sie tluc, ale po wizycie u mechanika specjalizacja vag okazuje sie, ze zawieszenie igielka - no poza troszke zuzytym jednym laczniku stabilizatora.
jak sie pytalem co warto zamontowac to odparl, ze wszystko jedno, wszystkie sa takie same.
A co tak tuklo?

cato
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2012, 10:56
Lokalizacja: Lubartow

Post autor: cato » 20 sty 2015, 14:38

w tamtym roku w kwietniu założyłem komplet firmy Hart, nie z allegro, kupiony w hurtowni
cena zestawu wyniosła 680zł zrobione 40kkm nic nie stuka, zawieszenie działa jak po wymianie a w moich okolicach drogi nie najlepsze wiele pozostawiaja do zyczenia a nie ma co ukrywać auto nie stoi .
jakos nie przekonuja mnie te zestawy z allegro niby taniej ale jednak wole z pewnego źródła

grigorio124

Post autor: grigorio124 » 23 sty 2015, 16:31

Witam dołączę się do tematu. Właśnie powoli zaczyna mi padać zawieszenie jest wielki wybór. Oczekuję na waszą pomoc co polecicie do 800 pln. Na allegro jest ich mnóstwo febi ,delfhi, ruville, master sport, kamoka, kraft, zdaję się na was :)

Awatar użytkownika
xpbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2009, 09:41
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Rybno k/Działdowa

Post autor: xpbit » 24 sty 2015, 11:30

jeżdżę na MS już 3 lata tak na ponad rok jeżdżenia starcza kpl wahaczy w zależności od tego ile się jeździ i na jakich kołach.

ogólnie wahacze są spoko jak za te pieniądze. ale trzeba też uważać bo czasami mogą być niedorobione sztuki to lepiej odesłać i wymienić raz miałem jakiś spękany odlew aluminium ale bez problemu wymienili na ładny na ich koszt także problemu z tym nie ma.

sworznie w tych MSach nie wytłukły mi się jeszcze nigdy prędzej nadrywają się te tulejki gumowe.

ogólnie można polecić chociaż szału to nie zrobi za takie pieniądze, ale da się na nich trochę polatać.

oczywiście jak ktoś nie ma problemu żeby zainwestować w porządne to bez żadnego ale brałbym LMO :]


Pozdrawiam <rotfl>
_________________________________ Audi Quattro______________________________

grigorio124

Post autor: grigorio124 » 24 sty 2015, 17:49

Właśnie przeglądałem i te MSy są w miarę tanie jeszcze są runvile delfi troche droższe czy w tym wypadku cena przekłada się na jakość ? :)

Awatar użytkownika
Weso
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 08 gru 2009, 00:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Weso » 31 sty 2015, 15:41

grigorio124 pisze:Właśnie przeglądałem i te MSy są w miarę tanie jeszcze są runvile delfi troche droższe czy w tym wypadku cena przekłada się na jakość ? :)
Ruville nie polecam, miałem reklaamcje, za tą cenę co chcesz przeznaczyć uderzałbymw w MS + lepsze końcówki, bo te ich to średni temat:)

niemy88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2012, 10:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: niemy88 » 15 lut 2015, 21:48

Pany, w mojej A6 stwierdzono padnięte dwa górne wahacze po stronie pasażera.. Nie mogę się zdecydować co kupić, ponieważ chcę coś dobrego z pewnego źródła (oprócz ASO oczywiście :). Jakieś propozycje ? Aktualnie całe zawieszenie ori Audi z niemcowni.

PS. Co myślicie o tym ??? Wahacze

Awatar użytkownika
Multifonika
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2597
Rejestracja: 21 mar 2013, 17:21
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.3 133KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Multifonika » 15 lut 2015, 22:05

niemy88, _link
Lektor.

djmaly
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2014, 09:18
Lokalizacja: Żary

Post autor: djmaly » 23 lut 2015, 14:08

Witam, możecie polecić jakieś sprawdzone źródło odnośnie zakupu wahaczy lemfordera do c5? Padnięty mam lewy banan. Oprócz ASO. Na allegro jest tego sporo lecz ceny strasznie się wahają wiec nie wiadomo który z pewnością jest oryginalny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga