Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

2.0tdi BRE zmiana oleju multitronik

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
allegro22021
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2014, 23:32
Lokalizacja: Szczecinek

2.0tdi BRE zmiana oleju multitronik

Post autor: allegro22021 » 30 lip 2014, 22:59

Witajcie.

Wiem ze był temat wymiany oleju multitronik ale z tego co czytalem to pisaliscie kto ,gdzie , jaki serwis i ile.

A chcialbym zeby ktos przyblizyl samodzielna wymiane oleju w multitroniku . Na dole skrzyni sa 2 sruby spustowe jedna na imbus a druga na 12 katny chyba torx z prowadzeniem po srodku . Odkrecajac ta na imbus wylecialo mi tylko z 1.5-2L oleju. Do tej drugiej nie mam klucza . Moze ktos wymianial i potrafi opisac krok po kroku gdzie co jak. Gdzie wogole jest korek od wlewu oleju i jak go uzupelniac .

[ Dodano: 2014-07-30, 22:59 ]
Ok poradzilem sobie sam :) Ale zeby nie bylo ze jestem samolubem to zalaczam to co znalazlem .

rotor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2014, 21:50
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: rotor » 26 sie 2014, 10:05

Witam ja bym raczej tego sam nie ruszał wiem tylko ze są dwa sposoby dynamiczna i statyczna na wymianę oleju na dodatek skrzynia musi być zimna mój mechanik nawet sie tego nie podjął wiec zostało ASO 800 zł za wymianę

sw29l
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:58
Lokalizacja: Stargard/Cavan

Post autor: sw29l » 10 lis 2014, 18:07

Witam, Podepnę się pod temat i mam pytanie. To,że w multi pierwsza wymiana jest przy 60k/km to wszyscy wiemy ale jak to się ma do wieku auta? Czyli 60k/km lub ile lat musi być pierwsza wymiana? Mam obecnie 47k/km ale auto ma 8lat , więc chcę się upewnić czy jest sens wymiany ze względu na czas czy czekać te 13k/km do pierwszej wymiany.
Nikt w aso audi nie potrafi mi na to pytanie odpowiedzieć.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Walenty
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:40
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Walenty » 15 sty 2015, 09:31

Temat wymiany oleju często się powtarza, ale to dobrze bo to oznacza, że panuje duża świadomość wśród kierowców :) Na temat samego serwisu można poczytać na http://wybierz-olej.pl/2014/niezbedny-serwis-olejowy/ trochę merytorycznych informacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)
Auto Udane Doskonałe Idealne

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga