Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.5 180KM AKE Q i M] Brak mocy

Silniki wysokoprężne
adrian055

Post autor: adrian055 » 23 kwie 2014, 20:17

Zostańmy przy swoim nie jeden na forum powie ci to co ja a uwierz mi że nie wymyslilem sobie tego pamiętaj przebieg nie świadczy o dobrym stanie silnika pozdrawiam

[ Dodano: 2014-04-23, 20:17 ]
Zostańmy przy swoim nie jeden na forum powie ci to co ja a uwierz mi że nie wymyslilem sobie tego pamiętaj przebieg nie świadczy o dobrym stanie silnika pozdrawiam z drugiej strony po co asz taki silnik skoro już wydales na niego wyrok

marcinacm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 250
Rejestracja: 05 paź 2013, 11:16
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: marcinacm » 24 kwie 2014, 07:13

Dobrze coś w tym prawdy jest co mówisz ale wszystko jest robione na czas wymieniane dbane chuchane a jazda to nie frajda a raczej przesuwanie ociężałej lokomotywy :) . Słuchaj kolego jak włożyłem już w niego tyle kasy a dalej nie jedzie no to wiesz to i świętego by rozgniewało
Jak kierowca dba o samochód , tak samochód dba o kierowcę

adrian055

Post autor: adrian055 » 24 kwie 2014, 11:08

W używane egzempalerze zwłaszcza po bezmyslnym poprzednim właścicielu trzeba włożyć troszkę peiniedzy ja już w swój wlorzylem 7 tys i jeszcze czeka mnie wymiana dwumasu ale jazda przynajmniej u mnie jest świetna grunt to dobry mechanik który wie o co w tych silnika chchodzi

Inkwizytor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2013, 08:44
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Inkwizytor » 24 kwie 2014, 12:08

zrobiłem w swojej pompę i miałem identyczne objawy jak Ty, but w podłogę a auto zbierało się jak paralityk.

Wymieniłem wtryski, moc wróciła.
W zasadzie nic nie wskazywało poza sporadycznym puszczeniem dyma, jednakże po ich wymianie auto nabrało kopa.

Problemem mogą być także mapy.

adrian055

Post autor: adrian055 » 24 kwie 2014, 12:30

Ja też robiłem wtryski turbo rozrząd który odziwo przywrócił moc i zaworek n75 i jeszcze parę innych rzeczy odjelo fundusze pompa śmiga jak nalerzy może dlatego że Ale drugiej generacji
i inny sterownik

marcinacm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 250
Rejestracja: 05 paź 2013, 11:16
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: marcinacm » 24 kwie 2014, 19:14

Słuchaj kolego ja wymieniłem rozrząd nie ustawiłem kąta wtrysku bo mechanik pow że pompa vp 44 dobiera go sam. Hmm jak jadę to auto nie dymi no normalne prze powyżej 2 tyś obrotów delikatna chmurka ale to normalne w dieslu. A powiedz mi od czego jest ten zawór N75??? Hmm a czy ktoś mógłby coś pomóc z tymi mapami ?? Jesli to możliwe ???
Jak kierowca dba o samochód , tak samochód dba o kierowcę

adrian055

Post autor: adrian055 » 24 kwie 2014, 20:23

Zawór n75 steruje pracą turbiny kat wtrysku ustawia się na pompie i zanic w świecie pompa sama go nie dobierze u mnie wogole nie kopci silnik nawet jak mocno depne (mam pełen przelot żadnych katalizatorow i nawet końcowe wydechu poszły won

marcinacm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 250
Rejestracja: 05 paź 2013, 11:16
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: marcinacm » 25 kwie 2014, 14:44

Aha i w którym miejscu dokładnie się znajduje i jak stwierdzić czy jest uszkodzony czy nie ??? No właśnie też mi sie tak wydaje że trzeba bo ustawić na pompie. A za pomocą VAG-a da radę do ustawić ????
Jak kierowca dba o samochód , tak samochód dba o kierowcę

adrian055

Post autor: adrian055 » 26 kwie 2014, 09:06

N75 można sprawdzić omomierzem i nie tylko sprawdź na forum tam koledzy bardzo dobrze opisali jak to się robi:-) a kąt wtrysku Możemy poprawnie ustawić tylko z wagiem bez niego jest to nie możliwe ma forum też są wystarczjace informacje jak to się robi ogólnie nic trudnego z tym kątem wtrysku

[ Dodano: 2014-04-26, 09:06 ]
Przy gruszcze od turbo masz wężyk podcisnieniowy od gruszki prowadzi on do n75

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga