Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Serwis Ubezpieczeniowy VW - Opinie

Wszystko związane z ubezpieczeniem naszych aut. AC, OC, NW, wypadki, stłuczki, odszkodowania itp.
iwan_89

Serwis Ubezpieczeniowy VW - Opinie

Post autor: iwan_89 » 18 kwie 2014, 01:45

Czołem,

Mam pytanko: czy ktoś sprawdzał już serwis ubezpieczeniowy VW Banku? Mam używaną A6 z 2010 i wyczytałem na http://ubezpieczenia.vwbank.pl/audi.html że dają do 75% zniżek.
Z ubezpieczycielami różnie bywa, więc pomyślałem że zasięgnę języka.

Ktoś korzystał? Jakie wrażenia? Ceny? Obsługa? Będę wdzięczny za każdą informację.

Awatar użytkownika
kerad
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 24 lut 2012, 13:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kerad » 08 maja 2014, 11:39

Witam,
wystaczy na karcie, która się wyświetla podać swoje dane, na drugi dzień miła pani oddzwania.
Ja tak zrobiłem, ale niestety ceny jakie zaproponowała mi rozmówczyni były prawie dwukrotnie wyższe niż te, które sam znalazłem w internetowych kalkulatorach. Oni są jedynie pośrednikiem kilku biur ubezpieczeniowych i doliczają swoją prowizję.
Uważam, że to strata czasu.

iwan_89

Post autor: iwan_89 » 08 maja 2014, 11:59

Dzięki za odpowiedź, też w tym czasie się z nimi kontaktowałem. Znalazłem niższą cenę w internecie, ale u nich dostałem spory pakiet dodatkowych usług, więc jeszcze się zastanowię :)

017hnoor

Post autor: 017hnoor » 11 kwie 2015, 15:17

ale niestety ceny jakie zaproponowała mi rozmówczyni były prawie dwukrotnie wyższe niż te, które sam znalazłem w internetowych kalkulatorach.









______________________
best

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga