Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wymiana Czujnika położenia wału korbowego.

Elektryka
ODPOWIEDZ
Ziber
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2012, 13:17
Lokalizacja: Polska

Wymiana Czujnika położenia wału korbowego.

Post autor: Ziber » 19 lis 2013, 15:19

Witam od niedzieli nie mogę się uporać ze swoim dziadkiem. Wstawiłem w sobotę do garażu a w niedzielę nie odpalił ani do dziś .Czasami miewał problemy z rozruchem ale w końcu zagadał. Stwierdziłem brak iskry na świecach, znajomy powiedział mi że padła cewka, wczoraj zakupiłem wymieniłem dalej to samo zero iskry nie pali , dziś zamówiłem czujnik położenia wału jutro będzie postanowiłem go poszukać nie było łatwo ale w końcu znalazłem wykręciłem go (jedna śruba ) i na tym zakończyłem gdyż nie wiem gdzie on idzie jest chyba związany opaskami ani drgnie poza tym nie widać wtyczki . Przyszedł znajomy mechanik i zaczął szarpać mi tą wtyczkę co na zdjęciu ale jak teraz przyszyłem i poczytałem w Necie to jest od innego czujnika poza tym czujnik położenia wału ma 45 cm to by tam nie starczyło . Bardzo was proszę mógłby mi ktoś podrzucić gdzie jest ta wtyczka , w necie nie mogę znaleźć i jej po prostu nie widzę ?.
DziękiObrazek

Gość

Post autor: Gość » 19 lis 2013, 17:05

czujnik wchodzi gdzies w dole silnika, kolo skrzyni bodajze i te 45cm to prawdopodobnie nie jest bezpośrednie polaczenie z ta wtyczka na zdjeciu tylko gdzies "po drodze" jest jeszcze jedno gniazdo, do ktorego podlaczasz czujnik.

Obrazek

Obrazek

Ziber
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2012, 13:17
Lokalizacja: Polska

Post autor: Ziber » 19 lis 2013, 17:28

Dzięki za info własnie też znalazłem fajna stronka ze zdjęciami i opisem może komuś sie przyda.
Pozdrawiam"Krok po kroku"

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga