Audi A6 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
WRC części samochodowe OC/AC OC/AC pompa wspomagania ZF Led Toyota Avensis felgi audi a6 warsztat Gdańsk Tarcze, hamulce forum audi a6
Pompy paliwa
Przepustnice
SklepOpon.com
opony i felgi
Kup OC/AC
Pompa oryginał
"ZF"
Maglownica
Sklepledowy.pl
Felgi aluminiowe
AZet Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Każdy pisze o sobie ;-)
Autor Wiadomość
Bolszakoof
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-07, 18:29   Każdy pisze o sobie ;-)

Sprtawa wyglada tak ze praktycznie sie nie znamy, poza oczywiscie Slaskiem ktory ma spoty non toper :-)

Proponuje aby kazdy z nas opisal choc w małej czesci co lubi, czym sie zajmuje...

zaczne ja Czyli Jarek ;-)

Urodziłem sie 14.05.1987 roku takze młoda dupa ze mnie :-D
Miejscowość: Solec Kujawski (koło Bydgoszczy)
Zawód : Technik Budownictwa; Studia Inzynierskie - Transport - w trakcie
Zamiłowanie... Oryginalny nie bede :-) Audi A6 - niestety moja znalazła juz swojego nowego właściciela :-(
Poza tym Motocross :-)
Aktualnie smigam na Husqvarnie CR 250, daje glowe ze nie da wam takiego kopa zaden silnik samochodowy ;-) 8-)
Póki co w fazie kryzysu jestem zmuszony zostac w mojej aktualnej pracy - Kierowca Ciezarówki do i ponad 3,5T , zakładanie ogrodów zielonych i wycinka drzew - Całkiem niezła zabawa :-)
Oto ja.. Jedyne zdjecie z moją niunka jakie mi zostalo ( na codzien nie jestem taki powazniak :-) )

Mam nadzieje ze wielu z was odkryje maske i opowie co nieco o sobie ;-)

Pozdro!

Dealer Audi A6 

Model: RS6 C5/C6
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004/2010
Skrzynia: Tiptronic
martinez1980 

Model: A6 C4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.8 174KM
Rok: 1994
Skrzynia: Automat
Kod silnika: AAH
Imię: Marcin
Wysłany: 2009-05-07, 21:06   

no to ja będę NEXT

Na imię mam Marcin jak się łatwo domyślić ur. 24.09.1980 r.
W Nowogardzie, to jest 64km od Szczecina i 80km w linii prostej od morza.
Zawód: technik informatyk, nie doszły być może chemik z racji śmierci mojego Ojca zmuszony byłem iść do pracy i zakończyłem studia na 3 roku, tak więc w obecnej sytuacji skończyłem kurs spawania met 135/136 i PRS spawanie kadłubów i jestem fachowcem który spawa, czyli spawający informatyk:). Obecnie jestem bezrobotny a Audi zakupiliśmy z moją Panną jakiś półtora roku temu, i od tej pory zakochałem się w tym aucie, obecnie robię prawo jazdy Kat A, bo kocham motocykle i chciałbym kiedyś dosiąść 2 kółeczka, poza tym kocham informę i tworzenie stron internetowych, to chyba na tyle może jeszcze poza jednym że także zakochałem się w fotografii i uwielbiam psy niezależnie od rasy. Mam owczarka niemieckiego i białego szwajcarskiego a raczej jego podróbkę:) Powoli zaczynam się wciągać w samą mechanikę samochodową a dokładnie mechanikę odnośnie Audi i wszystko co jest z tym modelem związane, lubię nawiązywać nowe kontakty z ludźmi z podobnymi pasjami, tak poznałem poprzez to Forum spoko kolesia z Gryfic Piątka a więc warto było tutaj zajrzeć a teraz już jestem stałym bywalcem:)

pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

GrzesiekA6 

Model: A6 C4
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI 140KM
Napęd: FWD
Rok: 1996
Skrzynia: Manual
Wysłany: 2009-05-07, 21:22   

Grzegorz
urodzony 10 grudnia 1991r czyli reprezentuje tą młodszą część forum.
zamieszkały gryfino tj 30km na południe od szczecina
aktualne zajęcie to szkoła technikum ekonomiczne w zawodzie technik-logistyk (jeszcze 2 lata)
zamiłowanie takie od małego to ciężarówki i transport drogowy i temu poświęcam najwięcej czasu, miłość do audi? kupiliśmy ją bo poprzednie auto (passat) nadawał się do kasacji po wypadku i tak audi było pierwszym autem którym nauczyłem się jeździć i stąd to wszystko.

Dealer Audi A6 

SIDNEY85 

Model: Inne
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: Inny
Rok: 1995
Wysłany: 2009-05-08, 03:34   

Bartek ur 12:03:1985

hmm obecnie mieszkam i pracuje w IRL, moja przygoda z motoryzacja zaczela sie od mlodych lat gdy dziadek uczyl mnie jedzic na WSK-ach, Komarkach itp, pozniej po zdaniu prawa jazdy dostalem pierwszego malucha i tak sie zaczelo Zloty, spoty, imprezy motoryacyjne moja pierwsza milosci bylo Audi 80 B2 z 1986 riku 1.6 +LPG uwielbialem ten samochod, nastepczyni to rowniez 80 tylko B3 z 89 roku 1.8 +LPG i obecnie A6 1.8T z 1999.
Jestem jednym z Adminastratorow strony milosnikow Audi na wyspach www.audiclubislands.org stronka dopiero sie rozkreca ale mamy w niedziele juz 4 zlot i bedzie kolo 15 samochodow wiec nie jest zle, staram sie odwiedzac wszystkie imprezy motoryzacyjne w IRL jak tylko czas pozwala.

Troche o marzeniach chialbym zostac dziennikarzem motoryzacyjnym, bo jak czasami ogladam TVN turbo i widze tych burkaow to mnie krew zalwa <ok>

szachu a6 

Model: A6 C5
Silnik: 1.9TDI 110KM
Rok: 1998
Kod silnika: AFN
Wysłany: 2009-05-08, 12:03   

witam...będę kolejny...

Damian, lat 25 - Sosnowiec...parę osób poznało mnie w Polanicy i na spotach pod Go Sportem...ogólnie po ukończeniu liceum rok siedziałem na dupie, potem studium policealne - mało watre... :-D ale jakoś to było...potem praca jako kierowca na trasach miedzynarodowych - ale to nie dla mnie - następnie jako listonosz, tutaj też porażka - było śmiesznie - i teraz jako krupier w kasynie - praca super, szkoda tylko, że tak mało płacą :-o ale jest oki...teraz kręcę jakiś własny interes i może się uda :mrgreen: hobby to auidca oczywiście, koszykówka mimo małego wzrostu - gram już 14 lat i jestem dośc obcykany :-P sport to coś co lubię...a no i zboczenie zawodowe - bawienie się żetonami... :mrgreen: no i czyszczenie mojej niunii ;-) póki jestem sam to oczywiście imprezy - jeśli mam wolny weekend...jeśli chodzi o charakter to jestem starsznie spokojnym człowiekiem... :-D pozdrawiam <ok>

mastercratorr 

Model: A6 C6
Silnik: 2.7TDI 180KM
Rok: 2005
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-05-08, 13:38   

To ja też...

Mam na imię Marcin mam będę miał 24l za niecały miesiąc.
Szkoła to Liceum Ogólnokształacące + aktualnie studia na Uniwersytecie ?ląskim 3letnie licencjackie na wydziale zarządzania i marketingu a teraz kończe 2 letnie magisterskie w tej samej szkole.
Moja kariera się zaczeła w 2002r jak jeszcze się uczyłem w liceum byłem szefeunciem kuchni w restauracji potem zaczeła się motoryzacja praca w firmie FOTA, OPOLTRANS, OPEL a aktualnie pracuje w SKODA Auto Polska i jest fajnie sprzedaje samochody dla osób w średnim wieku :) i wszystko związane z tym kredyty, ubezpieczenia.
Uwielbiam samochody głównie amerykańskie( aktualnie to hobby w stanie spoczynku ponieważ mam większy wydatek), oczywiście aktualnie Audi A6. Moje najdłużesz hobby to sporty walki o 15 lat trenuję KARATE KYOKUSHIN, JUDO a także Kraf Mage ostatnio tylko 2 razy w tygodniu strasznie mało bo brzuszek się zapuścił :) .
Jestem spokojny do czasu jak mnie coś nie ...
Tyle na mój temat, nie śmiejcie się :) :oops:

Dealer Audi A6 

Kristo 

Rok: 2013
Imię: Krystian
Wysłany: 2009-05-10, 20:58   

Witam. Będę kolejny.
Nazywam się Krystian. Urodziłem się 27.01.1985r.
Od małego kręciły mnie samochody. Pierwszy raz usiadłem za sterami w wieku 7 lat i tak się zaczęło ;) Od roku mieszkam z moją Gosią w Toruniu. A6 mam pół roku. Ukończyłem administrację. Nie wielki epizod w moim życiu to żandarmeria wojskowa. Od roku zajmuję się bankowością.Obecnie jestem kierownikiem MultiBanku i uszczęśliwiam ludzi <rotfl2> . Dodatkowo zajmuję się odszkodowaniami dla ofiar wypadków oraz windykacją. Moje hobby to motoryzacja, finanse i moja A6 ;) W wolnym czasie śmigam sobie na siłke. Lubie dobrze zjeść.
To tak w skrócie o mnie.
Pozdrawiam.

Funosek 

Model: A6 C6
Silnik: 2.0TDI 140KM
Rok: 2005
Kod silnika: BLB
Wysłany: 2009-05-10, 21:32   

Jak wszyscy to i Ja :-P

Mam na imię Sebastian i mieszkam w Warszawie. Urodziłem się 2 maja 1992r., więc jestem chyba jednym z najmłodszych na forum :-)

Samochody kocham od małego. Zaczęło się już kilkanaście lat temu. Codziennie gdy tata odprowadzał mnie do przedszkola przechodziliśmy przez spory parking przy jednostce wojskowej. Dzień w dzień mówiłem tacie jak nazywa się każdy z kolei samochód, a jak nie wiedziałem to tatko zawsze pomógł ;-) Za sterami pierwszy raz usiadłem w wieku 6-7 lat, na kolanach taty :-) Wtedy "obsługiwałem" tylko kierownicę :-P Samemu tata pozwolił mi poprowadzić autko gdy miałem mniej więcej 12-13 lat :mrgreen: Od tego czasu jeździłem już kilkoma autkami, motorami a nawet traktorem :-P

Szkoła? Uczęszczam do dobrej (można powiedzieć, że jednej z najlepszych) szkoły w Warszawie - trzeba się czymś pochwalić <ok> Profil MAT-FIZ-INF, z czego najbardziej interesuje mnie ten ostatni przedmiot ;-) Chociaż ze wszystkimi radzę sobie całkiem nieźle.

Ze sportu uwielbiam oglądać F1, a grać w koszykówkę, piłkę nożną i czasem siatkówkę ;-)

Pasja? Motoryzacja, Audi oczywiście i fotografia. Z tym, że na tą ostatnią jakoś nie mogę nigdy znaleźć wystarczająco dużo czasu :-P Bardzo lubię też jeździć na motocyklach, ale póki co mamuśka uważa, że po prostu się na nich zabiję - i swojego niestety nie posiadam :-/ Kocham też muzykę. Słucham głownie rocka, metalu, punku i wszelkiego rodzaju reggae ;-)

Noi jak zwykle się rozpisałem na nie wiadomo ile :mrgreen:

lukaszg8 

Model: 100 C4
Silnik: 2.0 136KM
Rok: 1994
Wysłany: 2009-06-02, 01:43   

Jak wszyscy to wszyscy <ok>

Nazywam się ?ukasz , urodziłem się 16 listopada 1990 :mrgreen: mieszkam w Krzeszowicach , jest to jakieś 20 km od Krakowa :-D

rok temu jeszcze nie mając prawka dostałem 126p na "zajeżdżenie" i nauczenie się jeździć , choć praktycznie to nigdy nie było mi obce od zawsze miałem świra na punkcie motoryzacji a w szczególności samochodów , Jak skończyłem 18 lat zacząłem poszukiwać jakiegoś samochodu dla siebie pierwszą wersją był Opel Calibra :mrgreen: jednak szybko zrezygnowałem z tego wyboru po obejrzeniu wielu egzemplarzy które były do d*** nie podobne :-P jednak dużo zawdzięczam ludziom z Calibra-Team , kiedy szukałem auta zarejestrowałem się tam na forum i tam zacząłem pogłębiać swoją wiedzę z dziedziny motoryzacji od środka :-P po zrezygnowaniu z zakupu Calibry postanowiłem że chce porządne Auto , a że od zawsze podobały mi się C4 wiozłem się za szukanie , nie ukrywam że zajęło to trochę czasu gdyż wiele tak samo okazywało sie parchem ... jednak zobaczyłem na allegro kiedyś ładną C4 ale nie aktualną ... ludzie już wpłacili zaliczkę ... zrezygnowany zacząłem szukać alternatywy ... od Vectr po Astry Cabrio (co było kompletną pomyłką) po jakiś 2 tygodniach patrze na allegro znowu jest ta ładna C4 dzwonie i okazuje się ze ludzie nie dostali kredytu i jest do wzięcia - i tak oto na 2 dzień stałem się posiadaczem mojej audinki :mrgreen:

Szkoła ... no to skończyłem liceum o profilu informatyczny , teraz w maju zdawałem maturę i teraz oczekiwanie na wyniki :-P

Zainteresowania to przede wszystkim motoryzacja , car-audio , i wszystko co z tym związane ... nie przepadam za motocyklami raczej jestem fanem 4(a właściwie 8 kółek :mrgreen: ) Lubie też sporty wodne , posiadam skuter wodny Bombardier :mrgreen: 650ccm 80KM i właśnie jestem w trakcie robienia patentu na sternika motorowodnego .
poza tym piłka nożna , F1 , rajdy samochodowe

to chyba na tyle <ok> <ok>

pozdrawiam :mrgreen:

Dealer Audi A6 

MareczeK 

Silnik: 2.4 165KM
Rok: 1997
Wysłany: 2009-06-02, 23:46   

Im' next ;-)

Jestem nowy na forum mam na imię Marek, urodziłem się 17.05.1989r w Koninie i w Koninie mieszkam (woj. wlkp). Mam 20 lat, ale sporą i ciekawą historię motoryzacyjną :mrgreen: kiedy zdałem prawo jazdy jeździłem Fiatem CC o oszałamiającej pojemnosci 0.7 :-P Po paru miesiącach dostałem prezent od rodziców jakim był Peugeot 306 w wersji GTi6 o mocy 200KM, później przyszedł czas na Opla Corse B 1.0 12V :mrgreen: który był przejsciówka samochodowa hehe nastepnie kupiłem BMW 750iL w budzie E32 z końca 93 roku czyli praktycznie ostatnie wydanie, w miedzy czasie kupiłem BMW E30 320i z 89 roku i zrobiłem z niej ładne auto ;-) OStatnio sprzedałem E30 i E32 i swierdziłem ze czas na cztery kółka z przodu na masce wiec kupiłem Audi A6 C5 2.4 V6 z 1997 roku ;-)

Interesuje sie tuningiem, car audio, komputerami, Audi oraz BMW, zajmuje sie diagnostyką komputerową ;-)

dziq111 

Rok: 2001
Wysłany: 2009-06-08, 23:38   

Następny Będę Ja :D

dziq111 przetłumaczając na jezyk polski to Paweł 111- to 03.09.87 data urodzenia:)
jesli chodzi o moje przygody z autami to zaczelo sie od poczciwego malucha :) mialem go dwa miesiace:) szybkiszpil malowanie i poszedl dalej:) - jezdzi do dzis!!
kupilem momentalnie golfa 1 -swietna maszyna :D 1.3 silnik + lpg 1mln110tys km przejechane i dalej chodzil!! przy 400 tyś był maly remont silnika pierscionki :) ja jak go dopadlem sciagnolem glowice porozbieralem obejrzalem i poskladalem - padla decyzja o zmianie silnika na vr6 :) czyli 2.8l. golfa wymalowalem zrobilem tapicerke cala itp. nie wspominam o hamulcach zawieszniu..... mialem pewna kupke kasy :) na silniczek vr6 :)
ale ostatecznie tego zakupu nie dokonalem !! Zadzwonił chrzestny z niemiec ze ma fajne Audi B4 Avant 2.0E za free tylko transporty itd~ wiec pojechalem po nia:) samochod pomimo swojego wieku i przebiegu 270 tyś km nie byl zniszczony ale zaniedbany. przywiozlem pomalowałem na czarny zajefajny kolor!! listwy chromowane zalozylem ladny felunek
i wyszlo cos takiego jak podspodem :)

pojezdzilem moze z 3 miesiace i co sie okazlo ze 2l silnik to porażka 115 KM 168Nm nie radzilo sobie jak bym tego chcial:D no ale najbardziej bolalo mnie to ze nie quattro wiec wziolem sie za szukanie nowej bestyjki :) ale juz AUDI:) quattro wybór padł na AUDI S4 C4 Avant 2.2Turbo sprzedalem moje i za dwie noce mialem S4

S4 nie zyło dlugo w moich rekach...... uderzylem w Tira... 400 metrow od domu Przezyłem i stwierdziłem ze te auto mnie ochroniło to nastepne bedzie takie same:D i tak 2 miesiace szukania fajnej audi C4 z silnikiem 2.2 Turbo skonczyly sie w Przemyślu, To autko mam do dziś czyli Audi S6/C4 2.2 Turbo quattro :) ale ostatnio choruje na A8 lub dodge charger z lat 68-73 :)

PAGOR 

Silnik: 2.7T 250KM
Rok: 2001
Wysłany: 2009-06-09, 06:55   

no i ja...

Mam na imię Michał, urodziłem się 24.02.1985r w Tychach i tam mieszkałem 22 lata a od przeszło roku mieszkam w Bieruniu Starym z narzeczoną i 10 miesięcznym synkiem <ok>
Co do mojej kariery z samochodami to pierwsza była Renault Megane z `96 roku 1,6 90ps (żenada) no ale jeździłem nią dość długi czas w między czasie zdąrzyłem ją porządnie rozwalić no i po naprawię się zaczeło sypać już na dobre :mrgreen: później Opel Omega B 2,5 V6 170ps autko rewelka gdyby nie to że strasznie rdzewiało i paliło nie ograniczone ilości benzynki :mrgreen: i od jakiegoś 1,5 roku AUDI (jedyne słuszne autko) <ok> Pracowałem już w tylu miejscach że mógłbym tu wymieniać bardzo długo ale najbardziej w pamięci mi utkwiła jazda ciężarówką dzięki czemu zwiedziłem praktycznie całą europę <ok>

Dealer Audi A6 

remczar 

Silnik: 1.8T 150KM
Rok: 1999
Wysłany: 2009-06-09, 17:53   

to ja tez pare slow napisze.
Nazywam sie Remik, za ok. miesiac bede mial 27 lat :/ . Skonczylem 2 lata temu studia na UE we Wroclawiu na wydziale Informatyka i Ekonometria, specjalnosc E-Business. Jakies pol roku temu wrocilem z UK, gdzie przebywalem kolo roku, zeby troche dorobic :) Pochodze z Dolnego Slaska, a aktualnie mieszkam w Berlinie, gdzie pracuje w internetowej firmie, zajmuje sie wieloma rzeczami, m.in. online marketing, concept, product management...and so on :) Obecna "szosteczka" jest juz moja druga, a wczesniej mialem Golfa MK4. Interesuja mnie oczywiscie auta, a zaraz po nich moja najwieksza zajawka sa tattoosy (nie robie, tylko kolekcjonuje:))
to by bylo chyba na tyle :mrgreen:

mA3rtA6 

Silnik: 1.8T 163KM
Rok: 2009
Pomogła: 1 raz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-14, 13:02   

Marta Kładny ur.19listopad1979.Rodowita zdrowa wschowianka.....Technik Odzieżowiec....średnie plus matura....Sołtys Gminy Niechlów woj;dolnyśląsk......Od 4lat Instruktor fitness.....Dwie córeczki..Bianka 9lat i Martynka 6lat..szczęśliwa żona Voytec(czka)...dom na wsi,pies amstaff,maniacy czterech kółek.....A3 żadna inna!!

TPacu 

Silnik: 2.5TDI 150KM
Rok: 1998
Wysłany: 2009-06-23, 23:05   

Michał, ur w 89 roku w Tarnowie, tu się wychowałem i lubię to miasto.

Przedszkole, podstawówka, gimnazjum, liceum i teraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa kierunek filologia angielska, 1 rok studiów jeszcze 1 egzamin został. :D Zainteresowania to oczywiście moje Niunie, Natalia i A6. :D Zaczynałem od jeżdżenia autem Mamy, renault clio '94 1.2 benzynka i dalej super jeździ choć było bite w lewy bok. :( Pod koniec grudnia 2008 kupiłem 1 własne auto VW Passata B5 kombi 1.9 tdi afn 110km, byłem bardzo zadowolony z auta, ale od zawsze moim marzeniem było mieć Audi. I tak półtora tygodnia temu kupiłem A6 od znajomego. Lubię uprawiać sporty ( siłownia, basen, piłka nożna, bieganie ) i opierdzielać się... :D

Moim marzeniem motoryzacyjnym jest Audi RS6, rodzinne kombi....... :D

Dealer Audi A6 

Odpowiedz do tematu