Audi A6 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum a6, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Regeneracja reflektorów części aut superparts.pl części aut Led Toyota Avensis felgi audi a6 milionczesci warsztat Gdańsk Tarcze, hamulce forum audi a6
Regeneracja
reflektorów
superparts.pl
gekoczesci.pl
Sklepledowy.pl
Sklep alufelgi
Części A6 C5
AZet Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
bagażnik a4b7 a a6c5 avant
Autor Wiadomość
Matifcb 

Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004
Skrzynia: Manual
Imię: Mateusz
Wysłany: 2016-12-02, 00:16   bagażnik a4b7 a a6c5 avant

duzo glosow slyszalem ze kombi a6 jest klase lepsze, wiekszy komfort i wiekszy bagaznik ma od a4. Ze jak bede miec dziecko to tylko a6 ze w a4 ciezko sie pomiescic. Sprawdzalem wymiary i roznice nie sa duze.. a nawet a4 ma dluzszy bagaznik. Skad te opinie co uwazacie na ten temat ? jest on dla mnie wazny dlatego ze zmieniam auto jak bede miec dziecko. A6stek jest bardzo malo a chodzi mi o dobrze wyposazone benzyniaki, jest to stare juz auto wiec nie tak latwo znalezc benzyne dobrze wyposazona dlatego tez a4ki tez ciagle mnie kusza - tylko te opinie co do bagaznika i ze to nie jest rodzinne auto..

Warsztat Audi 

forum

Podwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Rok: 2003
Skrzynia: Tiptronic
Imię: Sebastian
Ziomek 

Silnik: 1.8T ANB 150KM
Napęd: FWD
Rok: 1999
Kod silnika: ANB
Imię: Andrzej
Wysłany: 2016-12-02, 15:44   

Przy dziecku ważny jest nie tylko bagażnik, miejsce z tyłu dla fotelika/nosidełka też jest ważne szczególnie jeśli z przodu siedzi wysoka osoba. Nie mam b7 ale w b5 jeśli mam z tyłu nosidełko to muszę siedzieć bliżej kierownicy. Wątpię żeby a4 miało dłuższy bagażnik, a jeśli ma porównywalny to sytuacja będzie jak w skodzie octavi, duży bagażnik ale z tyłu dorosła osoba ma ciężko usiąść.

Matifcb 

Wysłany: 2016-12-02, 16:26   

Ziomek napisał/a:
Przy dziecku ważny jest nie tylko bagażnik, miejsce z tyłu dla fotelika/nosidełka też jest ważne szczególnie jeśli z przodu siedzi wysoka osoba. Nie mam b7 ale w b5 jeśli mam z tyłu nosidełko to muszę siedzieć bliżej kierownicy. Wątpię żeby a4 miało dłuższy bagażnik, a jeśli ma porównywalny to sytuacja będzie jak w skodzie octavi, duży bagażnik ale z tyłu dorosła osoba ma ciężko usiąść.

ja 188cm siedze za kierownica ale dziecko moze siedziec za pasazerem spokojnie a tu dziewczyna 165cm w kapeluszu pewnie wiec duzo miejsca mysle ze by bylo. Nawet jezdzac za mna pewnie by chyba miala miejsce.

Kurcze tego wymiaru nie pokazuja na rysunkach. Ile cm jest z tylu..

Warsztat Audi 

forum

Ziomek 

Silnik: 1.8T ANB 150KM
Napęd: FWD
Rok: 1999
Kod silnika: ANB
Imię: Andrzej
Wysłany: 2016-12-02, 22:08   

Najszybciej i najlepiej będzie jak się poprzechodzisz po komisach. Nie wiem czy doczytałeś i mnie dobrze zrozumiałeś ale b5 tyczy się drugiego auta a4 b5, normalnie z dziećmi jeżdżę a6 c5.

Matifcb 

Wysłany: 2016-12-02, 23:47   

Ziomek napisał/a:
Najszybciej i najlepiej będzie jak się poprzechodzisz po komisach. Nie wiem czy doczytałeś i mnie dobrze zrozumiałeś ale b5 tyczy się drugiego auta a4 b5, normalnie z dziećmi jeżdżę a6 c5.

pare osob mi rzeczywiscie powiedzialo zeby a4 odpuscic. Problem z a6 jest taki ze c5 jest dosc stare i duzo nie ma dobrze wyposazonych a c6 to juz dosc duze koszta eksploatacyjne.. nie ma tego polsrodka..

takie chodzenie po komisach co myslsiz ze da ? wsiade sobie za kierowcnice i mysle ze odrazu tak nie wyczuje komfortu. Mysle ze musialbym pojezdzic w trasie czy cos zeby wyczuc. Usiade w komisie i powiem ok nie jest zle a jadac przez 2h moglbym zmienic zdanie. Takie moje zdanie amatora. Chetnie poczytam opinie, po to jest forum.

Kmicik 

Model: Nie mam
Nadwozie: Inne
Silnik: 1.8 125KM
Rok: 1994
Imię: Witek
Wysłany: 2016-12-22, 07:56   

Box dachowy powinien załatwić sprawę. Jest to wydatek rzędu od okolic 500 zł w górę. Pojemność w litrach zwykle jest od 250 w górę. Ładowność - zwykle od 40kg w górę.
Na takie pierdułki które się przewozi na co dzień, w zupełności wystarczy. Na http://www.uchwyt.pl/prod...howe/index.html specyfikacja poszczególnych boxów dachowych.

Warsztat Audi 

forum

Odpowiedz do tematu